O nás

Dovolte, abych se Vám krátce představila a pověděla Vám něco o sobě.

Dlouhá léta jsem přemýšlela nad tím, kterým směrem se vydám, tak, aby obor naplňoval nejen mě, ale i okolní svět. Mojí představou byla pomoc lidem. Nejprve jsem působila ve farmaceutické firmě, kde jsem byla v každodenním kontaktu s lékaři, magistrami na lékárnách, ale i s pacienty. Nějaký ten rok jsem se rozkoukávala a naslouchala, co vlastně lidé chtějí, co je zajímá, oč mají zájem. Mým zjištěním bylo, že lidé se dělí do "3 skupin". První chtějí chemickou léčbu, druzí alternativní medicínu a třetí se "vyléčí slivovicí".

Kdysi na jednom semináři mě oslovily šťávy Rabenhorst. Společnost Rabenhorst působí celosvětově na trhu již 212 let a je to firma vlastněná výhradně rodinou. Rabenhorst si velmi zakládá na kvalitě, jsou celosvětovou jedničkou na trhu. A právě proto, jsem od první minuty věděla, že je to přesně to, co chci dělat. Alternativní a lidová medicína. Doslova jsem začala hltat všechny informace a potřeby pacientů - zákazníků, klientů a všech lidí okolo mě. Slovo dalo slovo a dnes jsem tu již sedmým rokem pro Vás.

V současné chvíli zastupuji Českou republiku a šťávy distribuuji převážně do lékáren, ale i do obchůdků a kaváren. Šťávy Rabenhorst se těší přízni našich zdravých, méně zdravých, ale i onkologicky nemocných občanů.

Věřím, že se budeme i nadále rozrůstat a míst, kde si můžete vybrat právě tu Vaši šťávu dle chuti a potřeby, bude stále více.

Všem ze srdce děkuji za spolupráci a těším se Vaší přízni.

Ivana Vašková