Detoxikační kúra na 5 dnů

Pětidenní detoxikační kúra

Detoxikační kúru sestavila dietoložka Klima Anita na odlehčení organismu s RABENHORST zeleninovými a ovocnými šťávami. V pěti dnech se můžete přirozenou cestou zbavit zbytků potravy, které jsou usazeny v kličkách střev.

Doporučujeme dodržet pořadí šťáv a dostatek tekutin. Detoxikace bude intenzivnější, pokapete-li si žitný chléb olivovým či jiným kvalitním olejem. Nám se nejlépe osvědčil olej z tresčích jater MÖLLER´S Omega 3. Záleží však na chuti každého jednotlivce.
Žitným chlebem, který se pojídá k detoxikační kúře se myslí tmavý, těžký, většinou ho koupíte na plátky krájený. Je k dostání v supermarketech nebo velkých drogeriích ve zdravém koutku s potravinami.

Podle vlastní zkušenosti a zpětné vazby spokojených klientů nedoporučujeme první den kúry dlouhé procházky, služební cesty a jiné aktivity daleko od toalety. Každý jsme jiný a na každého detoxikační kúra bude působit jinak, tedy nedokážeme říci, jak zareagují právě Vás :).
1. den BIO Pšeničná tráva

2. den BIO Zeleninová šťáva

3. den BIO Ananasová šťáva

4. den BIO Šťáva z červené řepy

5. den BIO Mrkvová šťáva


Obsah balení: 5 x 750 ml
BIO Bezlepková pšeničná tráva - Složení:

Organická šťáva z pšeničné trávy (45%), organický extrakt ze zeleného čaje (voda, organický zelený čaj 0,1%), bio organický jablečný džus (22%), bio agávový sirup, bio citrónová šťáva (3%), mikrořasy Spirulína (0,2%), stabilizátor: pektin

  • Šťáva z pšeničné trávy přispívá na svalovou hmotu - hubnutí, kontrolu tělesné hmotnosti

BIO Zeleninová šťáva - Složení:

Šťáva z BIO rajčat, BIO mrkvová šťáva*, organická červená řepa*, organická okurka*, organický celer*, organické zelí * (organické bílé zelí, mořská sůl), organická cibulová šťáva, organická petržel, organická bazalka, organický libeček, organická šťáva z kopru, organická citronová šťáva...(* Lakto-fermentovaný)

Šťáva ze zeleninové šťávy přispívá k normální hladině glukózy v krvi, k normálnímu trávení, diuréze, k vylučování vody z organismu, k normální hladině cukru v krvi

Ananasová šťáva - Složení:

Ananasy k přímé konzumaci a k výrobě šťávy se nechávají více dozrát. Užijte si čistou na slunci vyzrálou chuť exotického ovoce.

BIO Šťáva z červené řepy - Složení:

Organická šťáva z červené řepy, organická citronová šťáva

BIO Mrkvová šťáva - Složení:

Mrkvová šťáva, citronová šťáva

Dávkování
Snídaně 1,5 dcl Rabenhorst šťávy 2 krajíce žitného chleba
Svačina 1,5 dcl Rabenhorst šťávy 1 krajíc žitného chleba
Oběd 1,5 dcl Rabenhorst šťávy 2 krajíce žitného chleba
Svačina 1,5 dcl Rabenhorst šťávy 1 krajíc žitného chleba
Večeře 1,5 dcl Rabenhorst šťávy 1 krajíc žitného chleba

V období detoxikace je velmi důležitý pitný režim. Doporučujeme alespoň 2-3 litry denně. Před zahájením kúry (v případě nemoci) se poraďte se svým lékařem nebo lékárníkem.

Před vypitím třeba protřepat. Usazenina na dně láhve není závadou. Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v lednici. Správnou péčí o již rozdělanou šťávu výrazně prodloužíte její životnost. Rabenhorst uvádí po otevření spotřebujte do 5 dnů, avšak každá šťáva by měla být v rámci detoxikační kúry vypita za jeden den.

Výrobce: Haus Rabenhorst, Rabenhorststraße 1, 53572 Unkel, Německo. Telefon: +49 2224 1805100

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky naleznete zde. Pokud potřebujete zodpovědět ještě něco dalšího, kontaktujte nás na tel.: 775 201 851.

Detoxikační kúra

Detoxikační kúra

950 Kč 930 Kč
808,70 Kč bez DPH
skladem Akce 2% Obsah 5x750 ml