Časté otázky

Kolik šťáv se vleze do jedné bedny?

Mohu zabalit zásilku maximálně do 10 kg, aby byla možná poslat službou "křehce" a pojistit, což je 6 šťáv 750 ml a jedna 450 ml. Z těch 450 mililitrových je to, Eisenblut - železo, Mama Eisen, šťáva pro kojící.
V případě zájmu mohu poslat více zásilek, maximálně však pět. Jedná se tzv. vícekusovou zásilku a cena poštovného je výhodnější než při odeslání jednoho balíku a to o 100 Kč.

Jaké jsou expirace šťáv?

Šťávy importuji každý měsíc a proto expirace šťáv jsou většinu delší než jeden rok. U novinek 2 roky.

Jak dlouho mi vydrží rozdělaná šťáva?

Pokud nekontaminujete šťávu slinami a budete si dávku šťávy odlívat do sklenice, prodloužíte tím její trvanlivost. Vzpomeňte si, co nám udělají zavařené okurky, pokud do sklenice sáhneme rukou... Vždy po rozdělání šťávy uchovávejte v lednici.

Můžeme Vám zavolat a poradit se o výběru šťáv?

Ano, volejte každý den od 8:00 - 22:00 na tel. číslo 775 201 851. Ráda Vám pomůžu, poradím.

Můžeme šťávy někde ochutnat?

Ano, ochutnávky s promoakcí děláme na našich spřátelených lékárnách. O termín si promoakce zavolejte na tel. 775 201 851.

Jak jsou šťávy konzervovány?

Společnost Rabenhorst šťávy pasterizuje na nejnižší možnou teplotu, následně jsou šťávy prudce zchlazeny a tím si zachovají maximum vitamínů, minerálů, stopové prvky, barvu i chuť.

Kde se šťávy prodávají?

Šťávy si můžete koupit převážně na lékárnách, nebo po domluvě přímo v mém skladu v Brně - Bohunicích. Seznam míst naleznete zde. Při větší objednávce a po domluvě Vám šťávy mohu zavézt.

Můžeme Vás navštívit někde osobně?

Ano, po vzájemné domluvě se můžeme setkat ve skladu v Brně - Bohunicích, kde Vám velice ráda udělám prezentaci všech šťáv Rabenhorst.

Když jsou láhve skleněné, nerozbijí se přepravou?

Krabice, do kterých šťávy Rabenhorst vkládám, vystýlám velkou bublinkovou folií, jednotlivé šťávy pak balím velmi důkladně do menší bublinkové fólie. Krabici pečlivě zalepím a zamotám do strečové fólie. Všechny balíky posílám službou "křehce", z toho důvodu je možné poslat balík v maximální hmotnosti 10 kg, což je 6 šťáv Rabenhorst. V případě větší objednávky lze poslat maximálně 5 balíků jako sloučenou zásilku po 6 ks šťáv, tedy 30 ks šťáv. Zasíláme výhradně ČP. Pokud trváte na jiném dopravci, přeprava je na Vaši zodpovědnost.

Co když se přeci jen šťávy po cestě rozbijí?

V poštovném je zahrnuto pojištění. Pokud by se tak stalo, pošlu Vám obratem celou zásilku novou a reklamaci s ČP vyřídím já.

Proč nemáte nasmlouvaných více dopravců?

Spolupracuji pouze s Českou poštou, protože ČP umí pracovat s křehkým zbožím. Zásilky jsou zasílány službou "křehce". To znamená, že všechny balíky jsou zpracovávány ručně, nikoliv přes pás, kde pak padají z výšky. Z toho důvodu je i cena poštovného vyšší a já vím, že své zboží dostanete v pořádku.

Jak reklamovat?

Podrobný postup reklamace naleznete zde

Proč píšete o doporučeném množství, jak šťávy popíjet?

Šťávy Rabenhorst mají mnohem vyšší podíl přírodní šťávy, než běžně prodávané šťávy či džusy. Z toho důvodu popíjejte podle množství, které doporučuje výrobce ovocných a zeleninových šťáv Rabenhorst.

Proč nepíšete více informací o šťávách?

Dle současné legislativy EU u bylinek a bylinných produktů nesmím uvádět podrobnější informace, které by v nás mohly vzbudit dojem zdravotního nebo léčebného účinku bylin - byť se ony bylinky používají stovky let a pomohly miliónům lidí. Nesmím již uvádět ani vědeckými výzkumy prokázané účinky bylin, pokud se nejedná o farmaceutickou firmou registrovaný lék.

Dodáváte na Slovensko?

Ano. Jakmile obdržím objednávku, kontaktuji Vás, zda chcete platit v Korunách nebo Eurech a následně vystavím fakturu dle domluvy. Balíky na Slovensko nejdou posílat službou křehce. Tuto službu ČP nenabízí, tedy v případě rozbití není možná reklamace.

Probiotika a prebiotika

Pokud hledáte další možnost, jak podpořit zdraví, upravit střevní mikrobiom a nastartovat organismus, velmi ráda Vám poradím, jaká probiotika a prebiotika jsou konkrétně pro Vás nejvhodnější.
Registrací získáte již 20% slevu a při objednání balíčku 3+1 a více se dostanete až na 40% slevu, což je z hlediska dlouhodobého užívání velmi výhodné. Registraci provedete zde. Konzultace na tel.: 775 201 851.

S láskou a vděčností.

Iva