BIO Bezinková šťáva

BIO Bezová šťáva bez koncentrátu - podíl ovoce 100%

V Rabenhorstu jsou pečlivě zpracovány vybrané černé bezinky z těch nejlepších pěstitelských oblastí a výsledkem je aromatická šťáva té nejvyšší kvality.

Vybrané bobule jsou lisovány pouze jednou. Tím vznikne opravdu čistá šťáva, která není koncentrovaná, s celou řadou jejích přírodních ingrediencí.

Staré české lidové přísloví říká: „Před heřmánkem smekni, před bezem klekni“. Slovanské národy jej dokonce považovaly za posvátný strom.

Bezová šťáva přispívá:

  • na normální funkce dýchacího systému
  • normální hladina glukózy v krvi
  • přirozená obranyschopnost - imunitní systém
  • na normální činnost cévní soustavy
  • vylučování - pročištění těla
  • kontrola tělesné hmotnosti, hubnutí, vylučování vody z organismu
  • antioxidant

Jak nejlépe popíjet šťávu z černého bezu:

Doporučujeme denní dávku 150 ml čisté nebo zředěné šťávy podle potřeby. Můžete popíjet jak horkou, v teplém stavu je vynikající, tak i vychlazenou. Nevařte! Doporučujeme pít až po jídle, ne na lačný žaludek. Je-li šťáva užita nalačno nebo ve větším množství, může vyvolat žaludeční odpor, nechutenství, výjimečně i zvracení či průjem.
Doporučujeme pestrou stavu a zdravý životní styl.

Složení:

100% bezinkový džus

Obsah balení: 330 ml

Nutriční hodnoty ve 100 ml
Energetická hodnota 126 kJ (30 kcal)
Tuk <0,5 g
Z toho nasycené mastné kyseliny <0,1 g
Sacharidy 6,4 g
Z toho cukry 6,4 g
Vláknina <0,5 g
Protein <0,5 g
Sůl <0,03

Před vypitím třeba protřepat. Usazenina na dně láhve není závadou. Skladujte na suchém místě. Po otevření skladujte v lednici. Správnou péčí o již rozdělanou šťávu prodloužíte její trvanlivost. Rabenhorst uvádí po otevření spotřebujte do 5 dnů.

Výrobce: Haus Rabenhorst, Rabenhorststraße 1, 53572 Unkel, Německo. Telefon: +49 2224 1805100

Probiotika a prebiotika

Pokud hledáte další možnost, jak podpořit zdraví, upravit střevní mikrobiom a nastartovat organismus, velmi ráda Vám poradím, jaká probiotika a prebiotika jsou konkrétně pro Vás nejvhodnější.
Registrací získáte již 20% slevu a při objednání balíčku 3+1 a více se dostanete až na 40% slevu, což je z hlediska dlouhodobého užívání velmi výhodné. Registraci provedete zde: zde. Konzultace na tel.: 775 201 851

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky naleznete zde. Pokud potřebujete zodpovědět ještě něco dalšího, kontaktujte nás na tel.: 775 201 851.

BIO Bezová šťáva

BIO Bezová šťáva

205 Kč
183,04 Kč bez DPH
skladem Obsah 330 ml